ДВНЗ "Лисичанський нафтохімічний технікум"

АДМІНІСТРАЦІЯ

Шестопалова Людмила Валентинівна - директор технікуму, старший викладач, викладач вищої категорії економічних дисциплін.
Горбоконь Юлія Вікторівна - заступник директора з навчально-виробничої роботи,  викладач другої категорії економічних дисциплін.
Бочкарьов Василь Борисович - заступник директора з адміністративно-господарської частини, викладач першої категорії фізвиховання.
Сергеєнкова Валентина Василівна - завідувач відділенням хімічних технологій, викладач першої категорії технологічних дисциплін.
Алексєєва Галина В'ячеславівна - завідувач відділенням інженерної механіки та менеджменту, викладач першої категорії економічних дисциплін.
Лейбич Наталія Іванівна - методист технікуму, старший викладач, викладач вищої категорії географії та екології.
Малецька Ніна Михайлівна - головний бухгалтер.
ЦИКЛОВІ КОМІСІЇ
Загальноосвітніх дисциплін
Голова комісії – Кириченко Світлана Володимирівна, викладач вищої категорії історії
Склад ЦК:
1. Алейнікова Валентина Миколаївна – викладач першої категорії хімії та біології
2. Лейбич Наталія Іванівна – методист технікуму, старший викладач, викладач вищої категорії географії та екології
3. Старикова Ольга Вікторівна – викладач першої категорії математики
4. Голодняк Сергій Євгенович - викладач другої категорії професійних дисциплін
5. Фатьянова Марина Сергіївна – викладач другої категорії інформатики

Соціально-гуманітарних дисциплін
Голова комісії – Скиба Наталія Михайлівна – викладач вищої категорії англійської мови
Склад ЦК:
1. Сліпецька Ірина Петрівна – викладач вищої категорії фізвиховання
2. Могильна Олена Олександрівна - викладач другої категорії англійської мови
3. Кушніренко Оксана Борисівна – викладач першої категорії української мови
4. Морозова Ольга Ігорівна - викладач соціології та психології

Спеціальних економічних дисциплін
Голова комісії – Петренко Тетяна Михайлівна, викладач-методист
Склад ЦК:
1. Алексєєва Галина В’ячеславівна – викладач першої категорії економічних дисциплін
2. Федоренко Анжела Володимирівна – викладач другої категорії менеджменту
3. Шестопалова Людмила Валентинівна – старший викладач, викладач вищої категорії економічних дисциплін
4. Шкуропій Лариса Володимирівна – викладач першої категорії інформаційних технологій

Технологічних дисциплін
Голова комісії – Бочкарьова Людмила Анатоліївна, старший викладач, викладач вищої категорії спеціальних технологічних дисциплін
Склад ЦК:
1. Горбоконь Юлія Вікторівна - заступник директора з навчально-виробничої роботи,  викладач  першої категорії економічних дисциплін
2. Сергєєнкова Валентина Василівна – викладач першої категорії технологічних дисциплін
3. Сергєєнкова Ірина Станиславівна – викладач першої категорії процесів та апаратів
4. Шкарупа Ольга Сергіївна – викладач технологічних дисциплін, викладач другої категорії
5. Шевченко Любов Геннадіївна – викладач хімії
6. Желтухіна Любов Анатоліївна – викладач першої категорії автоматизації виробництва
7. Шуміліна Анна Вікторівна – викладач вищої категорії охорони праці
8. Руденок Валентина Василівна – викладач другої категорії технологічних дисциплін
 
Спеціальних механічних дисциплін
Голова комісії – Ісаєнко Олександр Анатолійович, викладач першої категорії технічних дисциплін
Склад комісії:
1. Ковальова Наталія Олексіївна – викладач другої категорії технічних дисциплін
2. Кравцова Вікторія Миколаївна – викладач другої категорії механічних дисциплін
3. Лихошерст Олександр Андрійович – майстер виробничого навчання, викладач першої категорії
4. Сафонова Раїса Сергіївна – старший викладач, викладач вищої категорії технічних дисциплін

 

Форма входу

Пошук

Календар

«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
 

Корисне

Погода у Лисичанську на тиждень

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0